£8-9,50/h brutto

Praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2017 00:53

Opcja atrakcyjnej pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu zestawów z kawą. Zatrudnienie możliwe w zakładzie z Bradford dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8 do 9,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie zestawów promocyjnych zawierających kawę oraz kubek lub inny gadżet z logo
  • osoba zatrudniona będzie wkładała produkty do pakowania i zamykała je
  • niektóre pudełka będą wymagały założenia zabezpieczeń przed kradzieżą

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące
  • zdolność pracy na czas
  • brak nałogów
  • dobre nastawienie i bezkonfliktowość
  • zaletą będzie znajomość języka anielskiego
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość zamieszkania w pełni wyposażonym, 2-pokojowym mieszkaniu za 70 GBP tygodniowo (od osoby za pokój)
  • dobre zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 09/17″ na adres:

reddotrecruitment@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-od-zaraz-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 87059cab3de1a960

1 odpowiedź na “Praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu kawy od zaraz Bradford”

  1. Michał Kozak na 5 lutego 2018 @ 19:25

    Jestem zainteresowany pracą przy pakowniu kawy od zaraz moj numer telefonu to 07879770627