£8,50-10/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na magazynie AGD od zaraz Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2017 00:58

Propozycja dobrze płatnej pracy w Anglii na magazynie ze sprzętem AGD. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Milton Keynes dla osób bez znajomości języka na dłuższy okres.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 8,50 do 10 GBP brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie na zbieraniu zamówień dla sklepów na palety
  • zadaniem pracownika będzie rozładunek dostaw oraz rozmieszczanie produktów na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie paczek dla klientów detalicznych

Wymagania:

  •  atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziana znajomość języka
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość i sumienność
  • dobre nastawienie

Oferujemy:

  •  pracę w Anglii za pośrednictwem agencji
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zapewnione płatne zakwaterowanie w apartamentach za 60 GBP za tydzień
  • możliwość pracy na nadgodziny oraz w nocy

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „hurtownia AGD MK Wrzesień 2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-na-magazynie-ze-sprzetem-agd-bez-znajomosci-jezyka-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 66059cab04673485

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na magazynie AGD od zaraz Milton Keynes”

  1. witam jestes zaitresowany ofertom pracy

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy zostawiam do siebie kontakt 510398137