€do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie dla pakowacza od zaraz Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Znajomość języków: dobra znajomość języka niemieckiego
  • Opublikowany: 25 września 2014 01:10

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta z Wiesbaden przy pakowaniu produktów farmaceutycznych. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Wiesbaden
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Magazynier będzie odpowiedzialny za przechowywanie, przyjmowanie i wydawanie produktów. Do jego zadań należy kontrola jakości oraz pakowanie towaru.

Wymagania:
– język niemiecki w stopniu dobrym
– wyjazd do pracy od zaraz
– doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
– przyjazd własnym samochodem będzie dodatkowym atutem
– osoba energiczna, silna fizycznie i psychicznie

Oferujemy:
– podpisanie legalnej umowy o pracę
– zatrudnienie na dłuższy okres
– niemieckie warunki pracy
– dodatki do wynagrodzenia
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://zeitmann.startpraca.pl/application/form/196425/0/1/

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-w-wiesbaden-dla-polakow-pakowacz/

ID ogłoszenia: 911542349ef6c8f5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie dla pakowacza od zaraz Wiesbaden”

  1. Tomasz Lemiesz na 29 września 2014 @ 19:42

    Proszę o kontakt pod nr tel 661831551. Dobra znajomość języka. Pozdrawiam