DKKok. 15.000 DKK netto

Bez znajomości języka praca Dania w budownictwie przy wykończeniach

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Opublikowany: 17 grudnia 2014 23:43

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Danii przy wykończeniach na budowie. Oferta od zaraz dla osób bez znajomości języka duńskiego z doświadczeniem przy remontach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: ok. 15.000 DKK netto

Zadania:
Pracownik budowlany zostanie przydzielony do prac wykończeniowych takich jak na przykład: tynkowanie, malowanie ścian, tapetowanie, montowanie drzwi czy okien, układanie płytek, itp.

Wymagania:
– od kandydatów oczekujemy minimum 5 letniego doświadczenia na budowie przy wykończeniach
– jedna osoba w załodze musi porozumiewać się w języku angielskim
– dobre zdrowie
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– posiadanie fachu w ręku
– brak szkodliwych nałogów
– chęć wyjazdu do Danii na dłuższy okres
– zatrudnienie dla osób w wieku od 25 do 50 lat

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– możliwość rozwoju osobistego
– zatrudnienie w renomowanej firmie
– zapewniamy trzynastą wypłatę
– oferujemy składki emerytalne
– niezbędne przyrządy potrzebne do pracy
– samochód firmowy
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na maila: renovering@60909045.dk

Źródło:

ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/prace_wykonczeniowe_w_danii,ogloszenie,20141216080427.html

ID ogłoszenia: 7295491d891b172b

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Dania w budownictwie przy wykończeniach”

  1. jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz mam 28 lat pracowalem 10 lat jako ogulnobudowlaniec przy wykonczeniach jak zaruwno murowanie budynkow i dachy 1 rok na produkcji w niemczech prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy, nie znam jezyków obcych ale posiadam duze doswiadczenie w w wykończeniach mieszkan Pozdrawiam Tomasz 31 lat