€8,50 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 5 marca 2015 23:38

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku mebli. Oferta z Hannoveru dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– demontowanie mebli znajdujących się w mieszkaniach
– pakowanie ich w kartony i zabezpieczanie przed uszkodzeniem
– znoszenie zapakowanych mebli oraz innych urządzeń, przedmiotów do samochodu
– transport towaru do nowego miejsca
– rozładunek rzeczy w nowym mieszkaniu
– zmontowanie mebli na miejscu

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– dobre ogólne zdrowie
– sprawność manualna
– kandydaci z doświadczeniem będą mile widziani
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim będzie atutem
– prawo jazdy kat.B
– najchętniej zatrudniamy osoby posiadające samochód
– odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:
– w każdym momencie możliwe jest porozumienie się z polskim koordynatorem
– pomagamy w kwestiach formalnych
– szybka rekrutacja
– pomagamy szukać mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– praca odbywa się na niemieckich zasadach
– po tygodniu pracownikom umożliwiamy pobranie zaliczki
– oferujemy premie uznaniowe dla najlepszych

Aplikacja:
W celu rejestracji należy wysłać CV najchętniej w języku niemieckim na maila: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tytułem: Praca dla Polaków przy przeprowadzkach Hannover.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-od-zaraz-hannover/

ID ogłoszenia: 12754f7cdbde3322

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Hannover”

  1. czy przyjmujecie pracowników z Ukrainy?bez znajomosci języka
    pobyt w polsce legalny.

  2. czy przyjmujecie pracowników z Ukrainy?bez znajomosci języka
    pobyt w polsce legalny..

  3. Jestem zainteresowany państwa praca spełniam szybkie warunki zamieszczone w ogłoszeniu jestem sumienny i pilny, łatwo dogaduje się z ludźmi. Proszę o kontakt 774875860

  4. Piotr i Daniel na 8 kwietnia 2015 @ 18:55

    Witam jestem zainteresowany z kolega, przyzwyczajeni do pracy fizycznej bez nalogow , problem jest w porozumieniu sie niemieckim jezykiem ,mozliwosc wyjazdu od zaraz, prosze o kontakt 505117773 Pozdrawiam