£8,00 - 8,75 za godzinę

Oferta pracy w Anglii w Andover od zaraz na magazynie w branży telekomunikacyjnej z jęz. angielskim

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Andover
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowy język angielski
  • Opublikowany: 9 stycznia 2019 21:28

Interesująca oferta pracy w Anglii w Andover na magazynie w branży telekomunikacyjnej. Zatrudnienie 2019 od zaraz z podstawową znajomością języka angielskiego. Pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Andover.

Wynagrodzenie: 8,00 – 8,75 £ na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie zapasami, a to polega na porządkowaniu tych zapasów oraz zapisywaniu numerów seryjnych produktów, które zostały kupione na magazynie;
  • wysyłanie zamówień;
  • przyjmowanie towarów;
  • wykonywanie różnych zadań, które zostały zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • znajomość języka na poziomie podstawowym;
  • doświadczenie, jako pracownik magazynu;
  • dodatkowy atut – licencja na wózek widłowy;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • mile widziana umiejętność korzystania z komputera, a przeważnie z Word i Excel;
  • dużym atutem będzie znajomość baz danych;
  • umiejętność obsługiwania e-maili, wyszukiwarki internetowej;
  • bezpieczne obchodzenie się z towarem.

Oferujemy:

  • kontrakt na dłużej – przynajmniej 12 miesięcy;
  • 42,5 godziny pracy;
  • pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Aplikacje można składać na stronie: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=738:magazynier-andover-anglia

ID ogłoszenia: 3935c364fd5b7154