£od 6,50 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy rozładunku bez języka od zaraz Hatfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hatfield
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2014
  • Znajomość języków: bez znajommości języka
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 02:04

Magazyn z Hatfield szuka magazynierów bez znajomości języka angielskiego. Praca Anglia od zaraz dla pracownika fizycznego przy rozładunku i załadunku towaru z i na ciężarówki.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Hatfield
Lokalizacja II: – Hemel, Hempstead z językiem angielskim, praca do świąt
Wynagrodzenie: od 6,50 GBP/h

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało wykonywanie prac magazynowych w tym załadunek i rozładunek ciężarówek.

Wymagania:
– umiejętność pracy zespołowej
– przyjazd samochodem mile widziany
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie za granicą do końca roku
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– osoba pracowita, odpowiedzialna, zaangażowana

Oferujemy:
– 40 godzinny tydzień pracy
– dobre wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: mlukaszewska@gotpeople.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-w-hatfield-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 98554711856ce14a

3 komentarze na “Oferta pracy w Anglii na magazynie przy rozładunku bez języka od zaraz Hatfield”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY, PODAJE NR 504754348

  2. jestem zainteresowana praca

  3. Witam, Mam 25 lat pracuje aktualnie w hurtowni budowlanej, posiadam uprawninia na wozek widlowy a takze 4 letnia praktyke na wozku.