DKKdo ustalenia

Dania praca w Silkeborg dla Polaków przy sprzątaniu mieszkań od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Silkeborg
  • Znajomość języków: ze znajomością języka
  • Opublikowany: 20 lutego 2015 04:42

Poszukujemy od zaraz pracowników sprzątających bez doświadczenia do fizycznej pracy w Danii (Silkeborg). Oferta dla Polaków przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie dla jednej osoby ze znajomością języka angielskiego bądź duńskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający
Lokalizacja: Dania, Silkeborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń. Będą to prace typu: odkurzanie, mycie okien, ścieranie kurzy, czyszczenie łazienki itp.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego bądź duńskiego na poziomie komunikatywnym
– wytrzymałość fizyczna
– szybkie tempo sprzątania
– brak uczulenia na detergenty
– posiadanie numeru CPR bądź żółtej karty
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– poszukujemy osób uczciwych, dyskretnych, punktualnych, wywiązujących się z obowiązków

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– ciągłość zleceń
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: jylland@hoved-rent.dk

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzatanie_w_danii__silkeborg,ogloszenie,20150212080442.html

ID ogłoszenia: 56954e6862e5c375