£8 GBP/h

Anglia praca w budownictwie dla pracownika fizycznego Winchester od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Winchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 marca 2015 01:03

Poszukujemy od zaraz silnych mężczyzn do pracy w Anglii na budowie przy montowaniu konstrukcji scen. Ogłoszenie z Winchester dla pracownika ogólnobudowlanego z darmowym zakwaterowaniem. Od osób zatrudnionych wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Winchester
Wynagrodzenie: 8 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– montowanie stelaży namiotów, konstrukcji scen
– po koncercie należy rozebrać elementy i przewieźć do następnego miejsca

Wymagania:
– siła fizyczna, witalność
– preferowani mężczyźni
– dobra znajomość języka angielskiego
– doświadczenie na danym stanowisku
– prawo jazdy kat.C
– przydadzą się umiejętności budowlane – spawanie, naprawianie uszkodzeń
– możliwość szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– satysfakcjonujące stawki godzinowe
– 45 godzinny tydzień pracy
– dla chętnych również praca po godzinach dodatkowo płatna
– stałe zatrudnienie
– bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą mailową: s.prokop@jobland.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-anglii-od-zaraz-winchester-w-budownictwie/

ID ogłoszenia: 1445515e9f78471f