€11 brutto na godzinę pracy

Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Data rozpoczęcia pracy: 11 brutto za godzinę
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 22:07

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech polegającej na wykładaniu towaru. Poszukiwane są osoby bez znajomości języka do zatrudnienie w sklepie z Essen od zaraz.

Stanowisko: pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11 euro brutto za godzinę , dodatek za noc 1,5 e/h oraz dieta 15 euro netto za każdy dzień pracy

Czas trwania umowy: do 5 stycznia 2017

Opis stanowiska:

  • praca w okresie przedświątecznym w związku ze wzmożonym ruchem, umowa kończy się inwentaryzacją magazynu
  • do zadań pracownika należy porządkowanie magazynu i hali, wykładanie towaru na półki sklepowe, przygotowanie akcji promocyjnych i aranżacja witryn
  • osoba zatrudniona jest odpowiedzialna za rozładowywanie dostaw oraz aktualizację bazy danych

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • sprawność fizyczna
  • nie spóźnianie się
  • niekaralność

Oferujemy:

  • pracę na czas określony od zaraz do 5 stycznia 2015
  • niedrogie mieszkanie w hotelu pracowniczym w cenie 100 euro miesięcznie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: “fizyczna-wykladanie-towaru/10/2016”. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-wykladanie-towaru-essen/

ID ogłoszenia: 6135807781b268ac

3 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru bez języka Essen”

  1. Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Prosze o kontakt. Pozdrawiam.

  2. Witam jestem łukasz jestem zaintresowany ofertom proszę o kontakt ‭‭+49 152 16954089‬‬

  3. Bartosz Bendykowski na 13 czerwca 2018 @ 12:57

    Witam chciałbym się dowiedzieć czy oferta pracy jest aktualna mieszkam na stałe w essen proszę o kontakt +4915175550189