NOK165/h

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen produkcja dań gotowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 20:43

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Bergen. Przyjmujemy również osoby bez doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165 NOK/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • mycie, obieranie i krojenie składników;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie gotowych dań;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • chęć rozpoczęcia od zaraz;
  • przykładanie się do zadań;
  • dokładność;
  • komunikatywny język angielski;
  • umiejętność działania w zespole i jednocześnie samodzielność;
  • dokładne wykonywanie powierzonej pracy.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie, pod warunkiem respektowania regulaminu – szanowanie przestrzeni, niepalenie tytoniu itp.;
  • środki ochrony osobistej w trakcie pracy;
  • wysokie zarobki;
  • przyjazną atmosferę i stabilne stanowisko.

Dla kandydatów:

Zachęcamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

Należy zaznaczyć opcję: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 6315c0ea921e5b05