SEK138,20/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Szwecji 2019 przy sortowaniu owoców bez języka Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:06

Szukamy chętnych par do zatrudnienia 2019 od zaraz w fabryce z Uppsali przy sortowaniu owoców. Fizyczna praca w Szwecji dla kandydatów bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Liczba wakatów: 4

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Wynagrodzenie: 138,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się przetwórstwem warzyw i owoców
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie, mycie oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji
  • mile widziane własne auto
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na atrakcyjnych warunkach
  • wypłaty zarobków raz w tygodniu
  • zamieszkanie w cenie około 2500 SEK za miesiąc
  • możliwość zwrotu części poniesionych kosztów podróży
  • pracę dla par i grup

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “sortowanie owoców Uppsala 2019”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/uppsala-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 4735a712a1b05166