€9,50 - 10,50 na godz.

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Szwecji bez języka przy zbiorach dyni Ystad

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Ystad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: październik/listopad 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2020 16:57

Farma z Ystad szuka od zaraz Polaków do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy uprawie i zbiorach dyni z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Ystad.

Wynagrodzenie: 9,50 € na godz. albo 10,50 € na godz. dla prowadzącego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się uprawianiem oraz zbieraniem dyni;
  • zadaniek będzie również wykonywanie regularnych prac rolniczych.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego, a u prowadzącego jest ona wymagana;
  • wysoka sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy na farmie;
  • dobre zdrowie;
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • dojazd do i ze Szwecji;
  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • strój roboczy (spodnie, kurtka oraz buty);
  • na farmie istnieje możliwość wypożyczenia pościeli.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV w j. polskim oraz angielskim należy wysyłać poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/farma-warzywna-dynie/szwecja-ystad/15041243

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-szwecji-od-zaraz-przy-zbiorach-dyni-bez-jezyka-na-farmie-ystad/

ID ogłoszenia: 9385f32a364dd640