PLN8 - 10 tys.

Od zaraz oferta pracy w Szwecji przy sprzątaniu biur i domów bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2019 20:50

Dla sprzątaczek od zaraz praca w Szwecji przy sprzątaniu biur i domów bez znajomości języka. Oferta ze Sztokholmu z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. brutto PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie biur, domów i prywatnych apartamentów, np. mycie kuchni oraz łazienek, odkurzanie, mycie podłogi, ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu;
  • energia w działaniu;
  • dostępność i chęć podjęcia pracy na czas nieokreślony.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 110 SEK brutto na godz.;
  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • legalną i stabilną pracę;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • dojazd do pracy oraz telefon;
  • atrakcyjne bonusy.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy przy sprzątaniu biur, domów i prywatnych apartamentów, proszone są o aplikowanie poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-serwisu-sprzatajacego-sztokholm,oferta,6821865

ID ogłoszenia: 5165cd9aac68e89a