NOKod 170 na godz.

Od zaraz Norwegia praca fizyczna przy przeprowadzkach bez języka Tønsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tønsberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 maja 2022 13:51

Możliwość rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Tønsberg dla dyspozycyjnych pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: od 170 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wspieranie prac na różnych etapach przeprowadzek dla klientów prywatnych oraz firm;
  • zadaniem pracownika jest zapewnienie bezpieczeństwa mienia;
  • szybki i sprawny demontaż, przenoszenie oraz transport rzeczy klienta, a potem montaż mebli, sprzętów i innych rzeczy.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność;
  • przyjazne nastawienie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • norweską umowę;
  • pełny etat;
  • pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • wypłatę na czas;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 2162891a1c413e1