£8,19/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji keczupu bez języka 2018 Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Portsmouth
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do maja 2017
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2016 00:03

Poszukiwane są 4 osoby bez znajomości języka angielskiego do fabryki keczupu z Portsmouth. Oferta pracy w Anglii 2018 dostępna od zaraz na produkcji z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Portsmouth, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Czas trwania umowy: do maja 2018

Zarobki: 8,19 GBP na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na myciu i sortowaniu warzyw używanych do produkcji przecieru oraz obsłudze maszyn rozdrabniających i mielących
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za monitorowanie przebiegu procesów, zgłaszanie błędów oraz zatrzymywanie produkcji, jeśli jest taka konieczność
  • obowiązkiem pracownika będzie także pakowanie gotowych produktów oraz magazynowanie

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją spożywczą
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do maja 2018
  • niekaralność

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania w pokoju 2-3 osobowych w cenie 90 GBP tygodniowo lub pokój jednoosobowy za 110 GBP za tydzień
  • zarobki wypłacane raz w tygodniu
  • wparcie w załatwianiu formalności oraz uzyskaniu świadczeń
  • pracę w zakładzie z nowoczesnymi urządzeniami

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem w tytule “produkcja Portsmouth 12/16/17”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-przy-produkcji-keczupu-bez-znajomosci-jezyka-portsmouth-2017/

ID ogłoszenia: 2405834ade9037a6

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji keczupu bez języka 2018 Portsmouth”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat gotowy do wyjazdy po 3.11.2016 bez nałogów pracowity uczciwy chętny do pracy sumienny punktualny odpowiedzialny mam umiejętność pracy w zespole zdolność do szybkiej pracy prawo jazdy B książeczka badan sanitarno-epidemologiczna 785577198 mich4u@o2.pl

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana praca od zaraz jestem bardzo pracowita