NOK156,80 brutto/godz.

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na magazynie z odzieżą Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 listopada 2020 19:44

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie we Fredrikstad na magazynie hurtowni z odzieżą przy zbieraniu zamówień oraz ich wysyłaniu.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku pomocnika w magazynie odzieżowym;
  • pracownik będzie kompletował zamówienia, obsługiwał sprzęty magazynowe, rozkładał dostawy, a także przygotowywanie wysyłek, dbanie o porządek w miejscu pracy oraz współpracowanie z innymi firmami.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym, a przeważnie na zmianie nocnej;
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego, który umożliwi swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • pełny wymiar godzin;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia;
  • płatny urlop;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • możliwość wykupienia w atrakcyjnych cenach dań w stołówce pracowniczej.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7335faad21c293f6