€do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz dla kobiet sprzątanie domów i mieszkań Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość języków: wymagana znajomość języka niemieckiego
  • Opublikowany: 16 stycznia 2015 01:09

Firma z Kolonii zatrudni pracowników na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka. Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Świadczenie profesjonalnych usług sprzątania w domach i mieszkaniach klientów.
  • Praca zgodnie z określonymi normami oraz na zgodnie z wytycznymi klienta np. używanie konkretnych środków, sprzątanie ekologiczne, dodatkowe pranie, prasowanie, grabienie liści.

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak problemów z kondycją i zdrowiem
  • dynamiczne tempo pracy
  • duża dokładność, profesjonalizm oraz uczciwość
  • pracodawca wymaga doświadczenia popartego dokumentem tj. świadectwo pracy
  • zaletą będzie posiadanie swojego samochodu

Oferujemy:

  • pomoc w poszukiwaniu kwatery
  • możliwość ułożenia sobie elastycznego grafiku
  • dobre warunki pracy
  • przejrzyste zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • wszelkie środki czystości
  • uniform, rękawiczki
  • w przypadku dużej ilości zleceń a braku własnego samochodu możemy udostępnić samochód służbowy

Aplikacja:
Wiadomość kontaktową należy przesłać na adres: einfach-losungen@germanymail.com
w nagłówku prosimy dopisać: „Sprzątanie domów i mieszkań w Kolonii – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-kolonii-dla-kobiet-przy-sprzataniu-domow-prywatnych/

ID ogłoszenia: 55454b8442abbf0d

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz dla kobiet sprzątanie domów i mieszkań Kolonia”

  1. sprzatanie domow i mieszkan na 22 stycznia 2015 @ 13:36

    jestem zainteresowana ta oferta jesli jest jszcze aktualna znam podsawy jezykowe , jezdze autem i chce pracowac moj num kontak 0048 508287513