€13,80 brutto/h

Komisjoner małej elektroniki praca w Niemczech na magazynie k. Getyngi od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Getynga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok; z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywny angielski
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2024 00:56

Ze znajomością języka angielskiego w okolicach Getyngi od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na magazynie z małą elektroniką. Zatrudnienie przy kompletacji towarów ze skanerem.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Komisjoner małej elektroniki (k/m) – Niemcy

Miejsce pracy: okolice Getyngi, Niemcy

Zakres obowiązków:

– Komisjonowanie i pakowanie drobnej elektroniki
– Skanowanie towarów (skaner ręczny)
– Inwentaryzacja
– Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

– Gotowość do pracy zmianowej
– Doświadczenie w komisjonowaniu, samodzielność, dokładność
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego
– Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– Prawo jazdy kat. B oraz mile widziany własny samochód

Oferujemy:

– Różnorodny zakres obowiązków
– Nowoczesne miejsce pracy
– Niemiecka umowa o pracę na pełny etat
– Wynagrodzenie w wysokości 13,80 euro brutto/h + dodatki
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

ID ogłoszenia: 285660d3e79b67b9

ilość wszystkich wyświetleń: 28, dzisiaj: 1