€do uzgodnienia

Hydraulik – oferty pracy w Niemczech na budowach przy instalacjach grzewczych i wodnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 listopada 2014 08:53

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Hydraulików na budowie przy instalacjach  wodnych oraz grzewczych. Osoby z wykształceniem kierunkowym oraz minimum komunikatywnym językiem.

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu KRAZ 3502).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik
Miejsce pracy: całe Niemcy

Opis stanowiska:
montaż instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych;
fachowa instalacja zgodna ze sporządzonym rysunkiem technicznym.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe;
co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego-wymóg konieczny;
zdolności manualne;
doświadczenie na stanowisku hydraulika;
gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
wysokie wynagrodzenie – pensja +dieta
zakwaterowanie
bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
wsparcie w całym procesie rekrutacji (aż do momentu zatrudnienia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w j. polskim i niemieckim na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

ID ogłoszenia: 724544f7417f3616

ilość wszystkich wyświetleń: 2258, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Humanpro
  • Zarejestrowany od: 28 października 2014

Inne przedmioty dodane przez Humanpro

Ostatnie przedmioty dodane przez Humanpro »