DKKdo ustalenia

Fizyczna praca Dania w budownictwie z językiem angielskim Ebeltoft 2015

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 kwietnia 2015
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 17:05

Dam fizyczną pracę w Danii na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Oferta z Ebeltoft na budowie dla pracownika fizycznego „złotej rączki” przy pracach konserwatorskich. Zatrudnienie od 1 kwietnia 2015 roku.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca w budownictwie przy pracach ogólnobudowlanych (sprawdzanie instalacji, drobne naprawy, konserwacja) i stolarce. Zatrudnienie odbywa się w dużej posiadłości.

Wymagania:
– doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku jest konieczne
– sprawne dłonie
– dokładność, precyzja
– znajomość nowych technik obowiązujących w budownictwie
– możliwość wyjazdu za granicę 1 kwietnia 2015 roku
– znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– potwierdzenie kwalifikacji dokumentacją mile widziane

Oferujemy:
– zatrudnienie w nowym roku od 1 kwietnia
– oferujemy 7 dniowe urlopy co 7 tygodni
– pracę w międzynarodowym zespole
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_danii,ogloszenie,20141106121657.html

ID ogłoszenia: 9755460ca1064b3f

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Dania w budownictwie z językiem angielskim Ebeltoft 2015”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta,na jakiego @ moge wyslac swoje CV>?