€stawki wiekowe

Praca w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2014 01:10

Szukamy od zaraz magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie na okres min. 6 miesięcy.

Stanowisko: Pomocnik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Do zadań pracownika należy wyszukiwanie towarów na półkach i przygotowywanie paczek do wysyłki. Magazynier musi dbać o towar, który znajduje się pod jego opieką i chronić go przed pożarem, kradzieżą, zalaniem, szkodnikami, zepsuciem i zniszczeniem. Powinien także utrzymywać czystość w miejscu pracy.

Wymagania:
– chęć do pracy w Holandii od zaraz
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
– mile widziany przyjazd własnym samochodem
– osoba uczciwa, odpowiedzialnie podchodząca do wyznaczanych zadań
– posiadanie numeru SOFI będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– dobre zdrowie, bez nałogów
– możliwość pracowania poza krajem przez okres 6 miesięcy

Oferujemy:
– stawki godzinowe od 3,93 do 8,63 euro/h brutto
– płatne miejsce zamieszkania w cenie 86,45 euro za tydzień
– ubezpieczenie w cenie 18,90 euro/tydz.
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole
– dobre wynagrodzenie
– legalne zatrudnienie na pół roku z możliwością przedłużenia do 3,5 lat

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV na maila: Holandia@eurowork.net.pl wpisując w tytuł wiadomości: Pracownik magazynu

Źródło:

ID ogłoszenia: 898542309be2fa22