NOK166,40 brutto/h

Dla par praca w Norwegii od zaraz produkcja kremu nugatowego bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 mc z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2019 20:21

Dla par ogłoszenie ciekawej pracy w Norwegii na produkcji kremu nugatowego. Oferta z Oslo z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie oraz bez języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz. Pracodawca zapewnia interesujące warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na wykonywaniu zadań, które mają charakter pomocniczy na produkcji kremu nugatowego;
  • zadania są rozdzielane przez przełożone zgodnie z zapotrzebowaniem, a mogą polegać, np. na pakowaniu, mieszaniu czy kontrolowaniu jakości;
  • potrzebni są pracownicy do obsługi linii produkcyjnej z kremem bez kalorii.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sumienność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością dostania stałej umowy dla najlepszych;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • zakwaterowanie bezpłatne na miejscu;
  • płatny urlop;
  • wsparcie przy dokonywaniu tłumaczeń, formalności oraz przy rekrutacji.

Aplikacja:

Aby aplikować na to stanowisko, należy wypełnić formularz, który jest dostępny pod linkiem: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2018″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-produkcja-kremu-nugatowego-oslo/

ID ogłoszenia: 9675c508efb798d7

4 komentarze na “Dla par praca w Norwegii od zaraz produkcja kremu nugatowego bez języka Oslo”

  1. Praca na produkcji kremu nugatowego Oslo na 3 lutego 2019 @ 21:52

    Jesteśmy zainteresowani pracą.

  2. Magdalena na 9 lutego 2019 @ 13:03

    Jestem zainteresowana.

  3. Praca na produkcji kremu nugatowego w Oslo na 11 lutego 2019 @ 12:42

    Jestem zainteresowany ofertą. I mogę jechać nawet jutro