PLN8000 - 12000

Dam sezonową pracę w Szwecji przy zbiorach truskawek od kwietnia 2019 bez języka Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Jönköping
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: listopad 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 19:54

Aktualna od kwietnia 2019 roku oferta sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Jönköping bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie na miejscu, a do tego bardzo dobre warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Jönköping.

Wynagrodzenie: 8000 – 12000 PLN.

Start: kwiecień 2019 roku.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • wiek powyżej 25 lat;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • brak nałogów;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane są pary małżeństwa;
  • niewchodzenie w konflikty.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od kwietnia do listopada z możliwością wcześniejszego zjazdu do Polski;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 260 PLN miesięcznie w typowo szwedzkim i tradycyjnym domku.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 0048880152868 albo wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: praca.szwecja@interia.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/szwecja-praca-sezonowa-zbiory-truskawek-od-kwietnia-2019-do-pazdziernika-jonkoping/

ID ogłoszenia: 8335c5c6dd389b31