£7,20 / h brutto

Dam fizyczną pracę Anglia sortowanie odpadów w Luton od zaraz bez języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2016 22:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii polegającej na sortowaniu odpadów. Zatrudnienie w Luton dostępne dla osób bez znajomości języka od zaraz oraz bez doświadczenia.

Stanowisko: sortowacz śmieci
Miejsce: Luton
Wynagrodzenie: 7,20 euro za godzinę brutto
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Zakres obowiązków:

  • sortowanie odpadów
  • segregacja i podział śmieci ze względu na tworzywo- puszki, papier, plastik itp.
  • możliwe jest zlecenie pracownikowi innych działań związanych z recyklingiem

Wymagania:

  • ogólny dobry stan zdrowia
  • dobra kondycja
  • uwarunkowania fizyczne do pracy w trudnych warunkach
  • sumienność, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność
  • sprawność ruchowa i spostrzegawczość
  • chęć pracy w zespole
  • brak dolegliwości zdrowotnych

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • umowę o pracę na warunkach angielskich
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • ubrania ochraniające
  • szansę na zdobycie doświadczenia w pracy zagranicą
  • atrakcyjną pensję
  • możliwość przedłużenia współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer:
07816343298 (od poniedziałku do piątku) jak również można też przesłać CV mailowo, pod adres: mpressen@smartsolutions.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 81957d05125adb1a

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę Anglia sortowanie odpadów w Luton od zaraz bez języka”

  1. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.