DKK136 DKK/h

Bez znajomości języka praca w Danii 2019 od zaraz dla par produkcja zabawek Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:36

Fabryka z Odense od zaraz zatrudni Polaków na produkcję zabawek. Oferta pracy w Danii 2019 bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem oraz stałą umową na duńskich zasadach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dania, Odense.

Wynagrodzenie: 136 DKK/h brutto.

Początek pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • ręczne składanie zabawek;
  • montaż elementów;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie zabawek do pudełek;
  • inne zadania według zleceń przełożonego.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zręczność, sprawność manualna;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • punktualność;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • dostęp do taniego kursu językowego;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne 3500 DKK za miesiąc;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
CV z aktualnymi danymi kontaktowymi prosimy wysyłać pod adres e-mail:

sikker@execs.com z dopiskiem w temacie “imię i nazwisko, skr/71/18”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-zabawek-2019-odense/

ID ogłoszenia: 2205c1d29a35844b

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Danii 2019 od zaraz dla par produkcja zabawek Odense”

  1. Nie działa mail na 5 lutego 2019 @ 15:44

    Podali państwo niepoprawny adres email. Chciałbym wraz z dziewczyną aplikować na to stanowisko