€d/u

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz przy sortowaniu-pakowaniu owoców, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: bez terminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: polski
  • Opublikowany: 29 marca 2021 11:21

Firma z Venlo poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Holandii także bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu owoców.

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790, oraz jest członkiem zespołu ABU- niderlandzkiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej

Poszukujemy dla jednego ze swoich klientów pracowników produkcyjnych do sortowania , pakowania owoców i warzyw

Miejsce pracy: Venlo

Zakres obowiązków:
– sortowanie i pakowanie owoców na taśmie produkcyjnej
– ważenie produktów do pojemniczków
– stickerowanie produktów
– inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

Wymaganie
– praca nawet do 12h w ciągu dnia
– umiejetnosc pracy w zespole
– dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy:
– Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
– Całodobową opiekę Polskich konsultantów
– Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
– Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
– Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
– Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
– Możliwość pracy także dla par
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Dodatki urlopowe i wakacyjne

REKRUTACJA:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na jeden z adresów e-mail podanych poniżej w temacie wpisując Praca produkcyjna

Bądź też proszę dzwonić pod podane poniżej numery telefonów.

Biuro w Białymstoku:
Sandra Sadowska +48 517 493 205
s.sadowska@jupiterpolska.pl
Suraska1, lok.220

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

ID ogłoszenia: 373605db8c86351b