€17,25 brutto/h

Bez znajomości języka dla par praca w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2024 13:10

Do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla par na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek według wytycznych pracodawcy. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 17,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie czekoladowych pralinek zgodnie z wytycznymi pracodawcy;
  • sortowanie czekoladek;
  • naklejanie etykiet na opakowania;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • chęć do pracy oraz uczenia się nowych rzeczy;
  • szybkie tempo pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • precyzyjność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Drezno 07/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 825667bcffc75a73

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.