£od 11 brutto/h

Bez znajomości języka dla par Anglia praca magazyn drogeryjny od zaraz 2022 Peterborough

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Peterborough
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2022 13:41

Propozycja podjęcia bez znajomości języka pracy w Anglii na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zatrudnienie 2022 w Peterborough dla magazynierów od zaraz. Zakwaterowanie zapewni pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: od 11,00 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale wymagająca fizycznie praca na magazynie drogeryjnym;
  • zadaniem będzie zbieranie zamówień dla sklepów detalicznych na podstawie wytycznych.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie przy kompletowaniu zamówień z wykorzystaniem skanera;
  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy w Anglii;
  • uczciwość, rzetelność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie + premie, dodatki uznaniowe oraz okolicznościowe;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskojęzycznej załogi na miejscu;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie wspólnych zgłoszeń.

Aplikacje można kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn drogeryjny Peterborough 05/2022″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-bez-jezyka-w-peterborough-uk/

ID ogłoszenia: 39162930c45c0fa9