PLN8750 netto

Bez języka sezonowa praca w Danii przy kwiatach styczeń 2023 ogrodnictwo

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czerwiec 2023
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 21:49

Ogłoszenie aktualnej od stycznia 2023 sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach – różach. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8750 PLN netto.

Start: od stycznia 2023.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sadzenie oraz pielęgnowanie kwiatów;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem kwiatów do wysłania.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy od stycznia do czerwca 2023;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność oraz solidność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki na poczet wynagrodzenie, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w ogrodnictwie na terenie Danii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-danii-przy-kwiatach-od-stycznia-2023-ogrodnictwo/

ID ogłoszenia: 28563922699e1364

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.