€12 brutto za godzinę

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Kempten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 grudnia 2016 23:03

Możliwość podjęcia od zaraz dobrze płatnej fizycznej pracy w Niemczech. Poszukiwane osoby bez znajomości języka do zatrudnienia przy odśnieżania ulic w Kempten.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kempen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12 euro brutto za godzinę plus dieta w wysokości 20 euro netto za przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • praca polega na ręcznym lub maszynowym usuwaniu śniegu z ulic, chodników, skwerów, podjazdów, itp.
  • pracownik będzie skuwał lód, posypywał ulice solą lub piaskiem oraz załadowywał śnieg na samochody
  • w przypadku braku zapotrzebowania mogą być zlecone prace porządkowe

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dyspozycyjność na całą zimę
  • mile widziana minimalna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w grupie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 200 euro
  • szkolenia
  • opiekę polskiego koordynatora
  • ubrania do pracy
  • wypłacanie dodatku w wysokości 50 euro za dzień przestoju spowodowany brakiem opadów

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą prosimy o składanie aplikacji na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: pracownik-fizyczny/12/16

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-odsniezaniu-bez-jezyka-kempten/

ID ogłoszenia: 404583f32ad78a91

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Kempten”

  1. Praca przy odśnierzaniu w kempten na 9 grudnia 2016 @ 18:27

    Jestem zainteresowany tą ofertą mój numer tel 781591898