SEK26000 mc brutto

Bez języka oferta pracy w Szwecji na magazynie drogeryjnym od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2019 20:12

Oferta atrakcyjnej pracy w Szwecji na magazynie drogeryjnym aktualna od zaraz. Ogłoszenie z Göteborg bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 26 000 SEK brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni kosmetycznej przy wspieraniu jej codziennego funkcjonowania;
  • zbieranie towarów, zabezpieczanie, a następnie pakowanie;
  • generowanie listów przewozowych;
  • rozładowywanie dostaw i rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • nie jest wymagany języka szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • zaświadczenie o niekaralność do wglądu;
  • umiejętność pracowania w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu;
  • umowę na 6 miesięcy;
  • szkolenia i zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • istnieje opcja zdobycia uprawnień na wózki widłowe;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 2500 SEK miesięcznie.

Aplikacja:

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Magazyn z kosmetykami, Göteborg 2019.

Umowa podpisywana jest w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów transportu do Gdyni.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-goteborg/

ID ogłoszenia: 8175ca48ada3b9c3