NOK146 NOK/h brutto

Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości języka norweskiego
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 12:46

Firma zagraniczna szuka od zaraz 6 pakowaczy do pracy w Niemczech na terenie Fredrikstad. Zatrudnienie dla par przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 146 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 6
Numer referencyjny: fnw/043/2015

Zadania:
– pakowanie produktów przy taśmie zgodnie z określoną wagą
– kontrolowanie zgodności wyrobów z wymogami firmy
– sortowanie ciastek w celu odrzucenia tych niespełniających norm

Wymagania:
– zachowanie wysokiej higieny osobistej
– pakowanie ciastek w ochronnych rękawiczkach
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– dostosowanie się do nowych warunków
– doświadczenie produkcyjne
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– pozostanie w Norwegii do końca września
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– znajomość systemu HCCAP, ISO 22000 będzie atutem
– szybkość wykonywania zadań
– zdolność do pracy w grupie
– stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej z agencją zatrudnienia
– praca również po godzinach – dodatkowo płatna
– miejsce do zamieszkania w cenie około 3000 NOK za osobę
– pomagamy przy wypełnianiu niezbędnych dokumentów
– pomoc polskojęzycznego koordynatora
– 3 miesięczny okres zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w formie CV po angielsku + klauzula o ochronie danych na adres mailowy: palitelig-rekruttering@contractor.net z tematem: fnw/043/2015

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2185598f8ef53a90

2 komentarze na “Praca w Norwegii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu Fredrikstad”

  1. Elżbieta Kirsza na 7 lipca 2015 @ 12:59

    zwracam się prośbą o odpowiedź czy konieczne jest wysłanie cv w języku angielskim /w razie czego przetłumaczymy/. Wraz z mężem /55 lat/ chcielibyśmy podjąć pracę w Norwegii w charakterze pakowaczy,ja bez znajomości języka a mąż w stopniu komunikatywnym język angielski.Pracę możemy podjąć od zaraz.Pozdrawiam

  2. Mateusz Bebenek na 19 lipca 2015 @ 23:01

    Jestem zainteresowany pracą jako pakowacz ciastek;)