NOKdo ustalenia

Praca w Norwegii bez języka na budowie przy wykończeniach Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Opublikowany: 7 września 2014 21:33

Firma budowlana z Bergen poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii w budownictwie. Oferta dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownicy będą mieli za zadanie wykonywać prace budowlane przy remontach i wykończeniach takie jak na przykład:
– montowanie płyt kartonowo-gipsowych
– malowanie ścian
– szpachlowanie
– obróbka drewna

Wymagania:
-posiadanie doświadczenia przy remontach jest wymagane
– złota rączka
– posiadanie rekomendacji od poprzednich pracowników
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii
– dokładność w wykonywaniu zadań
– posiadanie fachu w rękach
– pożądani pracownicy zamiłowani w pracach budowlanych

Oferujemy:
– podpisanie kontraktu na norweskich warunkach
– dobre stawki godzinowe
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– pracownikom zapewniamy samochód służbowy
– pomoc przy wypełnianiu formalności administracyjnych
– pracę w renomowanej firmie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV i listu motywacyjnego na maila: aplikacja@cpcgroup.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 644540b3cdc6cef3

3 komentarze na “Praca w Norwegii bez języka na budowie przy wykończeniach Bergen”

  1. Witam mam 24 lata jestem osoba pełna zapału do pracy słabo znam jezyk angielski , pracowałem rok przy wykonczeniach domow i 4 lata jako elektryk mam polskie uprawnienia sepowskie do1 KW
    poszukuje pracy jestem w stanie w ciagu 14 dni przybyc na miejsce pracu…

    Tomek

  2. Krystian i Damian na 12 stycznia 2015 @ 20:11

    Witam razem z kolega jestesmy zainteresowani pana oferta pozdrwamy

  3. witam jestem pracownikiem budowlanym z dużym doświadczeniem jako murarz , glazurnik ,posiadam certyfikat regips na suche zabudowy panele podłogowe itp. NORWESKI w stopniu komunikatywnym prawojazdy kategori b od 16 lat jeżdżę na truskawki i w sezonie pracuję na budowach w norwegi