€do uzgodnienia

Praca w Niemczech sezonowa przy zbiorach szparagów bez języka Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mötzow
  • Opublikowany: 9 marca 2016 21:09

Oferta sezonowej pracy w Niemczech, bez znajomości języka, dla Polaków. Gospodarstwo uprawowe w Mötzow poszukuje pracowników do zbioru szparagów. Na miejscu pracy dostępne jest bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Mötzow.

Zadania na stanowisku:

  • sezonowa praca fizyczna przy zbiorach szparagów na polu;
  • zbiór polega na podważeniu warzywa, wyciągnięciu go i zrobieniu kopczyka z ziemi na miejscu po szparagu.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna, wytrzymałość;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną
  • umiejętność pracy w różnych warunkach pogodowych;
  • zdolność do stosowania się do regulaminów na farmie;
  • posiadanie wygodnej odzieży roboczej na każdą pogodę, oraz odpowiednich akcesoriów.

Zapewniamy:

  • częściowe wyżywienie – ciepły obiad każdego dnia;
  • dobrze wyposażone zakwaterowanie bezpłatne (należy zabrać jedynie swoje garnki);
  • dobra organizacja życia na gospodarstwie – wyjazdy do sklepów itp.;
  • legalną umowę;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki.

Aplikacje:
Zapraszamy do zgłaszania się poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-motzow-przy-zbiorze-szparagow/

ID ogłoszenia: 8556dfed8810727

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech sezonowa przy zbiorach szparagów bez języka Mötzow”

  1. ID OGŁOSZENIA:8556DFED8810727 na 14 marca 2016 @ 12:56

    Dzień Dobry. w związku z Państwa ofertą składam swoją kandydaturę odnośnie chęci podjęcia przeze mnie pracy. Z poważaniem Daniel