€około 1400 euro/mc brutto

Praca w Niemczech bez języka na magazynie z żywnością Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2015 01:02

Aktualnie poszukujemy magazynierów przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów spożywczych. Praca w Niemczech, Berlin bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: około 1400 euro/mc brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku zajmuje się wszystkimi niezbędnymi czynnościami pozwalającymi na sprawne funkcjonowanie wydawania i przyjmowania towarów.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie zdrowych, silnych kandydatów
– doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
– dobre zarządzanie czasem pracy
– wyjazd od zaraz
– szukamy osób pracowitych i punktualnych
– dostosowanie się do grafiku
– zdolność do współpracowania
– zatrudnienie dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu

Oferujemy:
– niemiecką umowę
– start już od zaraz
– dobre warunki pracownicze
– zdobycie nowego doświadczenia
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Pakowanie czekoladek, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 485613ebbd0ca48

4 komentarze na “Praca w Niemczech bez języka na magazynie z żywnością Berlin od zaraz”

  1. W związku z ogłoszeniem zamieszczonym na w.w stronie składam swoją kandydaturę do pracy w Państwa firmie. Mój email w celu pozostawienia CV to maras891@wp.pl gdyż na podany przez Państwa nie dochodzą wiadomości

  2. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy od zaraz.Mam doświadczenie z niemieckiej firmie mieszczącej sie w Polsce na podobnym stanowisku.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe, komunikatywny j.niemiecki.Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydaktury.Tel.+48696353829lub+491779295473

  3. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Pracowałam w holenderskiej firmie przy pakowaniu owoców i warzyw oraz na stanowisku order picker. Ciężka praca nie jest mi obca. Proszę o kontakt na numer 508230020 lub na dominika060606@interia.pl

  4. Witam serdecznie!

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Moje predyspozycje i kwalifikacje doskonale odpowiadają tej właśnie pracy.Jestem osobą bardzo pracowitą i mam doświadczenie w tej dziedzinie. Proszę o kontakt pod nr telefonu 535008453 Tomek.

    Z poważaniem
    T.L