€9,26 euro/h brutto

Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu drobiu Goor bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Goor
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2015 19:03

Dam pracę w Holandii na linii produkcyjnej przy pakowaniu drobiu. Zatrudnienie od zaraz w Goor dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Goor
Wynagrodzenie: 9,26 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca dla osób wytrzymałych fizycznie i polega na pakowaniu mięsa drobiowego przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– wyjazd do Holandii od zaraz
– komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski niewymagany)
– dla kandydatów ze wzrostem powyżej 165 ze względu na wysokość taśmy
– prawo jazdy na samochód osobowy
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość, żywotność, energiczność

Oferujemy:
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– ubezpieczenie w cenie 17,41 euro za 7 dni
– zakwaterowanie płatne 78 euro za tydzień
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem: pakowanie drobiu.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pakowanie-drobu-przy-tasmie-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-goor/

ID ogłoszenia: 86254c526aa1d33f

4 komentarze na “Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu drobiu Goor bez języka”

  1. Znajomość języka: Bez znajomości języka

    Wymagania: komunikatywna znajomość języka holenderskiego.

    Kpiny sobie robicie?

    administracja: komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski niewymagany)

  2. Witam, Mam 20 lat posiadam prawo jazdy kat. B jestem dyspozycyjny od zaraz, Tel +48 885 352 767

  3. Wraz z kolegą byli byśmy zainteresowani państwa ofertą i gotowi do wyjazdu od zaraz tel. 570600522

  4. Dawid Mateusz i krzysiek na 3 lutego 2015 @ 19:09

    Witam
    W raz z kolegami jesteśmy zainteresowani praca na danym stanowisku od Zara. Pozdrawiam kontakt ze mną 518458309.