£6,50 GBP/h

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach ziemniaków bez języka Swaffham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Swaffham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 września 2015 17:46

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta ze Swaffham dla pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw – ziemniaków.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Swaffham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie warzyw na farmie
– układanie ziemniaków w skrzynkach i przenoszenie ich na ciężarówki
– zdolność wykonywania pracy w różnych warunkach pogodowych

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów niemających problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna jest na tym stanowisku potrzebna
– konieczne jest zabranie nieprzemakalnej odzieży
– punktualność, niezawodność, zdyscyplinowanie
– wyjazd do Anglii od zaraz
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– legalną pracę sezonową
– dobrze płatną pracę
– podniesienie swoich kwalifikacji
– przyjazną i pomocną ekipę na miejscu

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do zgłaszania swojej kandydatury telefonicznie pod numerem: Gosia: 07557954806; biuro: 01603767617

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-ziemniakow-bez-jezyka-swaffham/

ID ogłoszenia: 33555f21bda65512

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach ziemniaków bez języka Swaffham”

  1. Witam, nigdy nie byłem w Angli dlatego chętnie podejmę pracę a przy okazji zobaczę i może trochę pozwiedzam ten kraj.Proszę o kontakt