£7,50-9,00 GBP/h brutto

Praca w Anglii produkcja kosmetyków od zaraz bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 03:46

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka angielskiego na okres 3 miesięcy. Praca w Anglii od zaraz przy taśmie na produkcji kosmetyków Londyn. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,50-9,00 GBP/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik przygotowuje zestawy kosmetyczne oraz pojedyncze produkty i je pakuje
– należy sprawdzać kosmetyki pod względem jakości
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– układanie paczek na palety
– itp.

Wymagania:
– możliwość szybkiego przyjazdu do Anglii
– należy traktować dane stanowisko odpowiedzialnie i przykładać się do pracy
– możliwość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
– dobre zorganizowanie
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– zaradność, samodzielność

Oferujemy:
– zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy
– jasne warunki pracy
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zapoznanie z pracownikami
– w razie potrzeby możliwy jest kontakt z polskim opiekunem

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: jobs4u@englandmail.com z tematem: Produkcja kosmetyków, Londyn.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/londyn-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 736563952c677061

4 komentarze na “Praca w Anglii produkcja kosmetyków od zaraz bez znajomości języka Londyn”

  1. produkcja kosmetyków Londyn na 4 listopada 2015 @ 18:13

    Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy sumienna zdyscyplinowana rzetelnie wykonuję powierzone mi obowiązki dbam o porządek na stanowisku pracy miła aparycja i dokładność to ja mam na imię Beata i mieszkam w Lublinie jestem gotowa do pracy .jeżeli spełniam oczekiwania bardzo proszę o kontakt mój telefon 534330240 lub mail bea_dem@wp.pl .pozdrawiam Beata.

  2. Witam jestem zainteresowana tą ofertą. Jestem osobą sumienną i pracowitą. Szybko się uczę. Mam doświadczenie w pracy na produkcji i na kontroli jakości. Czekam na odpowiedź pod numerem 508192321

  3. Tomasz Gębka na 7 listopada 2015 @ 22:09

    Witam.Jestem zainteresowany tą ofertą pracy , spełniam wszystkie wymagania i jestem dyspozycyjny.Pozdrawiam

  4. Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem w stanie przyjechać w każdej chwili. Znam dobrze język angielski matura zdana na 98%, oprócz tego jestem po studiach, które właśnie zakończyłem, jestem zdeterminowany do pracy! Proszę o kontakt mailowy badz tez tel 516 757 240.