€11,50/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie zabawek od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 02:15

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w hurtowni z zabawkami. Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z Bremen dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni z artykułami dziecięcymi
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów na palety za pomocą skanera i wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem i rozładunkiem dostaw, a także rozmieszczaniem towarów na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny także za liczenie towarów, aktualizowanie baz danych oraz prace porządkowe

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • umiejętność pracy w grupie
  • znajomość podstaw obsługi komputera
  • dobre zorganizowanie
  • własny samochód

Oferujemy:

  • pracę na okres 3 miesięcy
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie w pokoju jednoosobowym za 300 euro miesięcznie lub 200 euro w dwuosobowym
  • możliwość zatrudnienia u pracodawcy dla najlepszych ze stawką 13 euro brutto

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Dam pracę w Niemczech na magazynie z zabawkami, Bremen”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 91358a4e24a3c5d7