£420 brutto na tydz. + dodatki

Praca Anglia na magazynie z odzieżą od zaraz bez znajomości języka Leicester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leicester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 20:55

Pracodawca z Leicester szuka od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Anglii na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: 420 GBP brutto na tydzień + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie dystrybucyjnym znanej marki odzieżowej premium, która posiada ponad 100 sklepów stacjonarnych w Anglii;
  • przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru na magazynie, komisjonowanie, naklejanie metek, montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych oraz przygotowywanie towarów do wysłania do sklepów detalicznych w Anglii.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • uczciwe, dokładne i rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • możliwość brania nadgodzin, jeżeli zajdzie taka potrzeba;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach;
  • opiekę polskiego koordynatora projektu;
  • wypłata zawsze na czas w systemie tygodniowym na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

Aplikacje można wysyłać na adres: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu wiadomości: „magazyn Leicester 09/2019″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-leicester-2019/

ID ogłoszenia: 2035d68009531fd9

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.