€14,70

Pomocnik budowlany od zaraz praca we Francji w budownictwie 2024, Perpignan

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Perpignan
  • Data rozpoczęcia pracy: 08.01.2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: nie wymagana
  • Opublikowany: 16 stycznia 2024 00:13

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pomocników budowlanych do pracy we Francji w budownictwie. Zatrudnienie 2024 na terenie Perpignan przy renowacji starych kamienic i domów.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Pomocnik budowlany
Miejsce pracy: FRANCJA/Perpignan

OBOWIĄZKI :

Pomoc przy wymienionych pracach budowlanych :

– renowacja starych kamienic i domów

– wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych, fundamentów, stropów itp.

– układanie i łączenie cegieł, pustaków i innych rodzajów materiałów

– szalowanie zbrojenie ,wylewanie betonu

– układanie glazury na posadzkach i ścianach

– stawianie nowej więźby lub wymiana starych elementów konstrukcji

– wykonywanie pokrycia dachowego , materiał dachówka

– renowacja starych murów z kamienia

WYMAGANIA :

– wcześniejsze doświadczenie przy pracach budowlanych

– organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy,

– umiejętność wykonywania pracy w/g zaleceń brygadzisty lub pracodawcy,

OFERUJEMY :

– pracę tymczasową na terenie Francji

– Umowę o pracę + ubezpieczenie

– Stawka godzinowa: 14.70 euro brutto za godzinę

– Wymiar czasu pracy : podstawa 39 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

– Możliwość pracy w nadgodzinach

– Koszt zakwaterowania opłaca firma

– Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

– Pomoc przy organizacji wyjazdu

– Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

– Długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny :

788564136, 881411500 lub adres email : asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 4786597c23c5470d

ilość wszystkich wyświetleń: 65, dzisiaj: 1