€1520 miesięcznie brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka Bremen produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 9 marca 2016 21:34

Dam pracę w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie dla Polaków, bez znajomości języka w Bremen. Na miejscy zapewnione jest zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Zarobki: 1520 euro miesięcznie.

Lokalizacja: Bremen, Niemcy.

Numer referencyjny: produkcjaczekolady03/16

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona na stanowisku odpowiada za przygotowywanie nadzienia do pralinek oraz mieszanki czekoladowej na podstawie dostarczonej receptury, oraz za nadzór nad procesem produkcyjnym. Kierownik produkcji może delegować pracownika również do innych zadań (pakowanie, kontrola jakości itp.)

Oczekiwania:

  • dbanie o estetykę wyrobów;
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie cukiernicze;
  • sprawność manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność wykonywania prac powtarzalnych;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • zdolność do zachowywania przepisów BHP.

Oferujemy:

  • składki oraz ubezpieczenia;
  • pomoc w organizacji podróży do Niemiec;
  • wsparcie w sprawach formalnych i urzędowych;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miły i przyjazny zespół;
  • zakwaterowanie płatne w dobrych warunkach (250 euro miesięcznie).

Aplikacje:
CV (najlepiej po niemiecku) należy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com

W tytule wiadomości należy umieścić numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 28156e03477af094

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka Bremen produkcja czekolady”

  1. michas1503 na 15 marca 2016 @ 17:55

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina
    502905534

  2. Aleksandra na 18 marca 2016 @ 15:37

    Jestem zainteresowana pracą, prosze o kontakt 519558143

  3. Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy
    proszę o kontakt e mail
    Pozdrawiam