£7,25 za godzinę brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii produkcja japońskich dań gotowych od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Opublikowany: 19 marca 2016 18:35

Aktualna oferta pracy w Anglii przy produkcji japońskich dań gotowych – zup i dodatków. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla Polaków. Poszukiwane osoby młode, energiczne, nastawione na cel.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawki godzinowe: 7,25 funtów brutto.

Miejsce zatrudnienia: Londyn, UK.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie prostych maszyn do produkcji spożywczej;
  • samodzielne gotowanie zup według receptury;
  • przygotowywanie, krojenie i mieszanie składników;
  • bieżąca kontrola jakości produktów;
  • zachowanie porządku na stanowisku.

Wymagania:

  • podstawowy język angielski;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność postępowania według przepisów BHP;
  • higiena osobista na wysokim poziomie;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • umiejętność wypełniania poleceń kierowników.

Oferujemy:

  • brytyjską umowę o pracę;
  • skrupulatne szkolenie wstępne;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • miły i pomocny zespół;
  • okresowe podwyżki pensji;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • wolne w sobotę i niedzielę.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres:

parkroyal.japan.food@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-produkcji-zup-i-dodatkow-od-zaraz-w-londynie-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 61956e83f841e312

ilość wszystkich wyświetleń: 1734, dzisiaj: 1