£8,60/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz dla par pakowane słodyczy bez języka Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca 2018 roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2018 21:25

Fabryka z Liverpoolu od zaraz przyjmie pary do pakowania słodyczy. Ciekawa praca w Anglii bez znajomości języka z zorganizowanym zakwaterowaniem – jego koszt w całości pokrywa pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool, Anglia.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP/h.

Wakaty: 4 lub 2 pary.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słodyczy i zestawów promocyjnych;
  • zadania są wykonywane przy linii produkcyjnej;
  • kierownik może zlecać też inne zadania.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zaletą będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • komunikatywność;
  • miłe usposobienie;
  • umiejętność działania w grupie;
  • otwartość.

Oferujemy:

  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę;
  • zatrudnienie w młodym, międzynarodowym teamie;
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach.

Aplikacje:
CV w języku angielskim prosimy wysyłać pod adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w temacie: “słodycze Liverpool 2018”

Zgłoszenia par prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

Nie odpowiadamy na zgłoszenia, które nie zawierają klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 7645be31c160e997