NOKdo uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja spożywcza od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 18:35

Fabryki spożywcze w Drammen poszukują pracowników na produkcję od zaraz. Aktualna praca w Norwegii bez znajomości języka oraz doświadczenia dla Polaków. Szukamy osób pracowitych i szybko uczących się.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik realizuje zadania dla różnych fabryk na terenie Drammen, do których jest kierowany odpowiednio wcześniej;
  • pakowanie produktów;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po szkoleniu;
  • kontrola jakości;
  • pomoc w utrzymaniu porządku.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • elastyczność godzinowa – praca na zmiany;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • sumienne podejście do zadań;
  • dokładność;
  • energiczność i bystrość;
  • co najmniej komunikatywny język angielski.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenia;
  • norweską umowę o pracę;
  • wysokie zarobki;
  • legalne i stabilne zatrudnienie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na produkcji i nauki nowych rzeczy – obsługi maszyn, przepisów BHP, norm produkcji żywności itp.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim na adres mailowy:

post[at] rekrutteringshusetmork.no z dopiskiem w tytule wiadomości: „Produksjonsmedarbeider”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-spozywcza-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-w-drammen/

ID ogłoszenia: 768574dab6f2e209

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja spożywcza od zaraz Drammen”

  1. Dzień dobry!
    Wraz z moim chłopakiem bylibyśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.
    Proszę o kontakt.