£7,80 - 9,00 brutto/h

Dla par oferta pracy w Anglii bez języka od zaraz pakowanie kawy Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2016 11:32

Od zaraz poszukiwane pary do pracy w Anglii przy pakowaniu kawy. Oferta z Bradford bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, jest to propozycja na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce: Bradford, UK.

Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h bez znajomości języka, z językiem angielskim – 9,00 GBP brutto/h.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej;
  • pakowanie zestawów składających się z kubka i kawy;
  • zamykanie pudełek zgodnie z określonym sposobem;
  • kontrolowanie jakości;
  • praca ma charakter dość jednostajny i jest wykonywana w dynamicznym tempie.

Wymagania:

  • zręczność oraz dobry wzrok;
  • sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność na 3 miesiące;
  • umiejętność działania w grupie;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • oferta skierowana jest głównie do par, małżeństw lub członków rodziny;
  • brak nałogów, szczególnie alkoholowego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 120 GBP tygodniowo od pary (wspólny pokój);
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • dobre wynagrodzenie.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

  • red-dot@gmx.co.uk

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie kawy Bradford 07/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 6165774e08c0f4dc