€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 00:06

Firma sprzątająca zatrudni pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta od zaraz z Berlina przy sprzątaniu klatek schodowych. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca fizyczna. Sprzątanie klatek schodowych.

Wymagania:
– osoba zdrowa, bez nałogów
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– możliwość wyjazdu za pracą na dłuższy okres
– osoba potrafiąca sprzątać, dokładna
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– stałe zatrudnienie
– stałe zlecenia
– zapewniamy niezbędne artykuły czyszczące

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem na maila: kundenbetreuung@beseronline.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-klatek-schodowych-berlin/

ID ogłoszenia: 8665398c5aed664b