€do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie śmieci bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 14:50

Firma z Lipska zajmująca się segregacją odpadów poszukuje pracowników fizycznych od zaraz. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: so/de/010/15

Zadania:
Zadania polegają na sortowaniu odpadów według odpowiedniej klasyfikacji. Praca przy taśmie, na której są ułożone surowce wstępnie wyczyszczone.

Wymagania:
– zatrudniamy pary
– zmotywowanie do pracy fizycznej
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– chęć podjęcia pracy za granicą
– samodzielność, punktualność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:
– odpowiedni strój do pracy jest zapewniony
– szkolenia przygotowujące do wykonywania zadań na danym stanowisku
– zdobycie nowego doświadczenia
– w miesiącu zapewniamy do 160 godzin
– umowa na niemieckich warunkach
– legalną pracę dla par
– płatne zakwaterowanie
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV w języku niemieckim bądź angielskim na maila: Red-Dot@worker.com w tytule należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-przy-recyklingu-lipsk/

ID ogłoszenia: 70755800a145caa6

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie śmieci bez języka Lipsk”

  1. macin 32 lata na 18 czerwca 2015 @ 22:33

    jestem zainteresowany panstwa ofertą pracowałem przy segregacji śmieci

  2. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, jesteśmy pracowici, sumienni i zdyscyplinowani. Proszę o kontakt pod adresem email: Qlas1986@interia.pl

  3. Damian Grabowski na 26 czerwca 2015 @ 09:46

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mam już doświadczenie w segregacji jestem osobą rzetelną mam 24 l proszę o rozpatrzenie mojej oferty

  4. seweryn biegaj na 29 czerwca 2015 @ 18:38

    jestem zainteresowany powyzsza oferta,znajomosc jezyka srednia

  5. witam jestem zainteresowany ofertą pracowałem w firmie zajmującą się recyklingiem foli itp. posiadam uprawnienia na widlaka

  6. Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin lat 38 .
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy .
    Mogę podjąć pracę najchętniej od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w wykonywaniu tej pracy , na linii
    – pet
    – szkło
    – makulatura
    – zmieszane.
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia do wykonywania tej pracy.
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną .
    Mam ukończony podstawowy kurs języka angielskiego .
    Jestem osobą nie palącą i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978o2.pl