NOK194,60 brutto/h

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka 2022 Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Lillehammer
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2022 18:50

Zatrudnienie przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka. Fabryka z Lillehammer potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii 2022. Zakwaterowanie bezpłatne będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 194,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie ciastek w fabryce spożywczej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz ręczne układanie ciastek w stosy;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • pracowitość, energiczność i samodyscyplina;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • solidność;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach pracowniczych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • odzież pracowniczą;
  • zatrudnienie do podjęcia pracy od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 1656306425c1df52